Apartament Deluxe
1-3 osoby

Apartamenty Deluxe to ponad 70m2 najbardziej luksusowej powierzchni pałacu, którą oddajemy w Państwa ręce. Niepowtarzalny design apartamentów to subtelne połączenie nowoczesnego szyku z tradycją. Ściany zdobione są oryginalnymi, realistycznymi akwarelami autorstwa Michała Suffczyńskiego.

Funkcjonalne i inspirujące wnętrza stworzone są do wypoczynku. Apartamenty składają się z dwóch pomieszczeń – pokoju dziennego i sypialni. Spokojny sen w nocy zapewni doskonałe wyciszenie sypialni oraz w pełni zaciemniające grube, welurowe zasłony. Pokoje dzienne z kolei łączą strefę relaksu z miejscem do pracy. W przestronnych jasnych wnętrzach znajdziemy wygodne duże kanapy, wysokiej klasy zestaw do przygotowania herbaty i kawy, mini bar, sejf oraz 32 calowy telewizor LED TV.

Apartamenty Deluxe umiejscowione są w lewym i prawym skrzydle hotelu, z przepięknym widokiem na warszawskie Stare Miasto. Harmonii Państwa pobytu z pewnością dopełni zapach espresso o poranku w otoczeniu klasycznych kolumn i łuków zdobiących pałacowe wnętrze Apartamentu.

 

Apartament Deluxe

Wyposażenie i udogodnienia


Zobacz zdjęcia

„Cookies” to pliki, które pozwalają nam gromadzić informacje związane z Tobą i Twoim urządzeniem w momencie, gdy odwiedzasz naszą witrynę internetową. Pliki cookie pozwalają nam ustalić m.in. liczbę użytkowników odwiedzających naszą stronę i częstotliwość tych odwiedzin a także sposób korzystania przez Ciebie z naszej strony internetowej.