Hotel Bellotto - królewski hotel w Warszawie

Bellotto to wyjątkowy hotel na mapie Warszawy. Usytuowany na Starym Mieście, w murach XVI-wiecznego pałacu. Doskonale uzupełnia klimat przedwojennej stolicy i trafia w najbardziej wyrafinowane gusta.

Zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół Hotel Bellotto został urządzony z szacunkiem do tradycji. Przestronne pokoje i apartamenty nawiązują do oryginalnych, renesansowych wnętrz. Jednocześnie oczarowują gości jasnością i otulają miękkimi welurami. Sprzyjają relaksowi i odpoczynkowi w kameralnej atmosferze. Stają się oazą spokoju w pędzącym mieście.

W Hotelu Bellotto cenimy wysoką jakość. Skrupulatnie dbamy o pozytywne wrażenia z pobytu każdego klienta. Naszym celem jest spełnianie indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dlatego oprócz pokoi hotelowych oferujemy organizację bankietów, konferencji i innych przyjęć okolicznościowych. W czasie wizyty będziesz mógł liczyć na pomocną dłoń obsługi i skorzystać z hotelowej kawiarni oraz restauracji.

Poczuj się królewsko w Hotelu Bellotto.

Hotel Bellotto - tu zaczyna się Twoja historia

Pięciogwiazdkowy Hotel Bellotto mieści się w murach XVI-wiecznego Pałacu usytuowanego na tętniącej życiem warszawskiej Starówce. Na Gości hotelu czeka dwadzieścia ekskluzywnych pokoi i apartamentów. Ich przestronne i jasne wnętrza, otulają miękkie, załamujące światło welury. Każdy urządzony z dużą dbałością o detale tak, aby jak najlepiej oddawał klimat zabytkowego miejsca.

Hotel Bellotto to kameralna przestrzeń stworzona dla doświadczania wyjątkowych chwil. Nasz zespół dba o każdy szczegół pobytu z troską o komfort i indywidualne potrzeby. Budujemy niezapomniane przeżycia i wierzymy, że pobyt w hotelu Bellotto będzie ciekawą przygodą w atmosferze relaksu i odpoczynku.

 

Poznaj Historię
Poznaj Historię