Strefa relaksu

Spełni oczekiwania Gości dbających o kondycję fizyczną, ale i tych ceniących sobie spokój,  szukających wyciszenia i odprężenia. Zlokalizowana jest na klimatycznym poddaszu Hotelu Bellotto. W zależności od nastroju i potrzeb można zadbać tu o ciało, decydując się na trening siłowy albo relaks i regenerację w saunie suchej bądź parowej. Zachęcamy też do skorzystania z szerokiej oferty odmładzających zabiegów kosmetycznych na ciało i twarz.

SPA FOR YOU

„Spa for You” to wyjątkowe Day Spa w Hotelu Bellotto na Starym Mieście w Warszawie. To idealne miejsce, aby zadbać o swój piękny wygląd i dobre samopoczucie. Na naszych Gości czekają eleganckie i komfortowo wyposażone gabinety w pięknych wnętrzach zabytkowego Pałacu. Profesjonalny i pełen pasji personel świadczy usługi na najwyższym poziomie, dobierając indywidualne rozwiązania. 
Starannie przygotowana oferta pozwoli wydobyć naturalne piękno i odzyskać harmonię.

Spa for You w Hotelu Bellotto
ul. Senatorska 13/15, Warszawa
Tel. 695 342 434
www.spaforyou.com.pl

Pełna oferta SPA, promocje i cennik

Strefa relaksu
Salon masażu
Masaże w SPA FOR YOU

Masaże w SPA FOR YOU

Szeroka oferta masaży oraz zabiegów na twarz i ciało pozwoli zachować piękny, młody wygląd, utrzymać cerę w dobrej kondycji. Pomoże rozluźnić nie tylko napięcie mięśniowe, ale również psychiczne. Dostosowane do Twoich potrzeb techniki zadziałają kojąco na zmęczone mięśnie oraz wszelkie dolegliwości wywołane stresem i przemęczeniem. Pozwól sobie na odrobinę spokoju i relaksu w Spa For You. Zapoznaj się z naszą ofertą.

SPA & Fitness
Sauna sucha

Sauna sucha

W saunie suchej panuje temperatura od 70 do 120°C i utrzymywana jest wilgotność na poziomie 10%–20%. Korzystanie z sauny znacznie przyśpiesza usuwanie zmęczenia psychofizycznego, stymuluje układ immunologiczny, hormonalny i przemianę materii. Nie tylko hartuje, ale i pielęgnuje ciało.

Sauna parowa

Sauna parowa

Temperatura w saunie mokrej wynosi 45– 65°C, panuje w niej bardzo duża wilgotność powietrza, która sięga nawet 90–100%. Pozwala to na korzystanie z dobrodziejstw kąpieli parowej tym wszystkim, którzy źle znoszą gorące powietrze sauny. Jednorazowa kąpiel w łaźni może przeciągnąć się aż do kilkudziesięciu minut.

Sala do treningu cardio

Sala do treningu cardio

Niezależnie od kondycji ćwiczącego, treningi tego typu pomagają zwiększyć wydolność, wzmocnić układ sercowo-naczyniowy i poprawić samopoczucie. Choć pół godziny na bieżni czy stacjonarnym rowerze „postawi nas na nogi”.

„Cookies” to pliki, które pozwalają nam gromadzić informacje związane z Tobą i Twoim urządzeniem w momencie, gdy odwiedzasz naszą witrynę internetową. Pliki cookie pozwalają nam ustalić m.in. liczbę użytkowników odwiedzających naszą stronę i częstotliwość tych odwiedzin a także sposób korzystania przez Ciebie z naszej strony internetowej.