Apartament
1-3 osoby

Apartamenty rodzinne to doskonale wyciszone, klimatyzowane przestronne wnętrza (51m2) o bardzo wysokim standardzie. Utrzymane w jednorodnej, spójnej kolorystyce, choć różniące się aranżacją. W apartamentach znajdą Państwo pokój dzienny do wypoczynku oraz sypialnię z dużym podwójnym łóżkiem typu King. W razie potrzeby w pokoju dziennym może zaaranżowany dodatkowe miejsce do spania korzystając z rozkładanej sofy.

Uspokajające ciepłe szarości wypełniające wnętrza są skontrastowane z głębokim brązem czarnego dębu, z którego wykonano meble. Szykowne zagłowia łóżek z oświetleniem sprzyjającym lekturze, wygodne komplety wypoczynkowe oraz wychodzące na warszawskie Stare Miasto okna tworzą niepowtarzalną atmosferę. Część apartamentów zlokalizowanych jest w narożnych wieżycach pałacu, co zapewnia wyjątkowy komfort prywatności dla Gości. Tu można odpocząć po podróży i intensywnym dniu,  bądź oddać się pracy w skupieniu.

 

Apartament

Wyposażenie i udogodnienia


Zobacz zdjęcia

„Cookies” to pliki, które pozwalają nam gromadzić informacje związane z Tobą i Twoim urządzeniem w momencie, gdy odwiedzasz naszą witrynę internetową. Pliki cookie pozwalają nam ustalić m.in. liczbę użytkowników odwiedzających naszą stronę i częstotliwość tych odwiedzin a także sposób korzystania przez Ciebie z naszej strony internetowej.