Wesela
do 200 osób łącznie 700 m2

Oddajemy w Państwa ręce 7 niezwykle kunsztownych i eleganckich Sal Pałacowych o łącznej powierzchni 700 m². Każda z Sal w Pałacu jest unikatowa i zachwyca niepowtarzalnym urokiem. Różnorodność Sal jak i ich ilość stwarza sposobność niezliczonych alternatyw kreacji i organizacji każdego przyjęcia weselnego.

W Hotelu Bellotto możliwa jest organizacja ceremonii podpisania Aktu Małżeństwa, w obecności Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. 
Po jej zakończeniu przygotujemy wykwintne przyjęcie oraz swtorzymy atmosferę odpowiednia dla weselnej uroczystości.

Kontakt: sprzedaz@hotelbellotto.pl

Wesela

Dostępne konfiguracje

Sala Kolumnowa, zwana również Balową, to największa i najbardziej reprezentacyjna Sala Pałacu. Dzięki kunsztownym zdobieniom, nastrojowym kominkom, dekoracyjnym żyrandolom, okazałym, strzelistym kolumnom oraz jasnej waniliowej kolorystyce Sala jest niezwykle wytworna i elegancka.

Kubatura Sali pozwala na swobodne usadzenie 60–80 osób wraz z zespołem muzycznym. Stół Pary Młodej umiejscowiony jest w centralnej części Sali pod kominkiem lub pod oknami, a duże 10–12–osobowe okrągłe stoły, przy których siedzą Goście, rozlokowane są w komfortowej odległości od stołu Pary Młodej. Okrągłe stoły zapewniają dużą wygodę rozmowy oraz tworzą elegancki klimat przyjęcia.

Dodatkowe podświetlenie architektoniczne okazałych kolumn podkreśla walory Sali Kolumnowej i nadaje jej niepowtarzalny urok, tworząc nastrojowy klimat przyjęcia weselnego.

Przyjęcia weselne zorganizowane w okazałej, pięknie zdobionej Sali Kolumnowej zaliczane są do bardzo udanych i na długo pozostają w pamięci Gości.

Sala Kolumnowa jest klimatyzowana.

Podczas przyjęcia weselnego Sala Marmurowa pełni rolę parkietu, natomiast Sala Kolumnowa w całości przeznaczona jest do organizacji części cateringowej. Obie Sale połączone są dużymi drzwiami, które na czas imprezy pozostają otwarte. Takie rozwiązanie jest niezwykle komfortowe dla Gości weselnych, ponieważ pozwala ono między innymi na utrzymywanie swobodnej konwersacji przy jednoczesnym stałym zaangażowaniu w imprezę.

W Sali Kolumnowej rozmieszczone są okrągłe stoły, przy których zasiadają zaproszeni goście. Taki kształt stołów nadaje przyjęciu bardzo klasyczny i elegancki charakter. W centralnej części Sali znajduje się prostokątny stół Pary Młodej. Całości dopełniają dodatkowe podświetlenia architektoniczne kolumn i kominków w Sali Kolumnowej oraz ścian i wnęk okiennych w Sali Marmurowej. Oświetlenie architektoniczne jest niezwykle efektowne i podkreśla klasyczny wygląd pałacowych wnętrz.

Sala Marmurowa znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Sali Kolumnowej. To jedna z piękniejszych i bardziej niezwykłych Sal w Hotelu Bellotto. O jej walorach estetycznych świadczy szczególnie miła dla oka kolorystyka, dekoracyjny sufit, mosiężne żyrandole oraz okazałe okna z widokiem na rozległy ogród.

5 Sal zlokalizowanych na parterze Hotelu Bellotto stwarza niezliczone możliwości aranżowania niestandardowego przyjęcia weselnego.

Podczas dużego przyjęcia mogą być wykorzystane wszystkie Sale, a każda z nich będzie zachwycać niepowtarzalnym urokiem i osobliwymi walorami. Poza wyżej opisanymi Salami Kolumnową i Marmurową oddajemy do Państwa dyspozycji: Salę Żółtą, Niebieską i Malinową.

Sale Żółta, Niebieska i Malinowa zachwycają piękną sztukaterią i przepięknym widokiem na rozległy ogród. Dodatkowym atutem Sali Niebieskiej jest wyjście na ogród.

Wszystkie Sale połączone są dużymi drzwiami, dzięki którym można w dowolny sposób aranżować pałacową przestrzeń. Takie rozwiązanie pozwala zorganizować przyjęcie weselne w niestandardowy sposób. Rolę Sali Balowej pełni reprezentacyjna Sala Kolumnowa, w pozostałych Salach natomiast może być zaaranżowana część zasiadana. Elegancji przyjęciu weselnemu dodają: duże okrągłe stoły, stylowe obrusy i wyrafinowana zastawa.

W zależności od upodobań Pary Młodej każdą z Sal części zasiadanej można zaaranżować w inny sposób, co z pewnością będzie niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem dla Państwa gości. W przypadku bardziej konwencjonalnego przyjęcia Sale można przygotować tak, aby tworzyły spójną estetycznie całość. Efektownym pomysłem będzie podświetlenie ścian i szczegółów architektonicznych w każdej z Sal oraz wstawienie dużych monitorów z widokiem na Salę Kolumnową. Ten ostatni zabieg sprawi, iż każdy z gości, niezależnie od tego, w której Sali się znajduje, będzie się czuł komfortowo i wygodnie.


Przykładowa aranżacja

Formularz kontaktowy:

* - pola wymagane

„Cookies” to pliki, które pozwalają nam gromadzić informacje związane z Tobą i Twoim urządzeniem w momencie, gdy odwiedzasz naszą witrynę internetową. Pliki cookie pozwalają nam ustalić m.in. liczbę użytkowników odwiedzających naszą stronę i częstotliwość tych odwiedzin a także sposób korzystania przez Ciebie z naszej strony internetowej.