Kiermasz świąteczny

12 grudzień 2017r.

Wydarzenie kulinarno-kulturalne „Jarmark Bożonarodzeniowy” 8-22 grudnia 2017

W dniach 8-22 grudnia bieżącego roku w godzinach 12.00-20.00 w Warszawie na Bulwarach Wiślanych im. Generała Pattona oraz na dziedzińcu Hotelu Bellotto przy ulicy Senatorskiej odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Jarmark Bożonarodzeniowy jest niepowtarzalną okazją do zapoznania się ze sztuką, kulturą i tradycyjną kuchnią polską. Podczas Jarmarku Goście będą mieli okazję skosztować regionalnych potraw, zakupić ozdoby bożonarodzeniowe oraz wyjątkowe prezenty wytwarzane przez rękodzielników.

Jarmark Bożonarodzeniowy uatrakcyjni fantastyczna dekoracja (girlandy, oświetlenie, żywe choinki) oraz świąteczna muzyka rozbrzmiewająca delikatnie w okolicy planowanego Jarmarku.

Wstęp na Jarmark jest wolny i bezpłatny dla przybyłych Gości i stanowić będzie świąteczną atrakcję na Bulwarach Wiślanych.

Podczas weekendów 9-10 i 16-17 grudnia dzieci będą miały okazję spotkać się ze Świętym Mikołajem. Odbywać się będą również bezpłatne animacje skierowane do najmłodszych. Animatorzy z Parku Rozrywki w Julinku przebrani w świąteczne stroje przygotują mnóstwo atrakcji dla dzieci min.: warsztaty z tworzenia łańcucha na choinkę i mini choinek świątecznych, mikołajowa poczta - piszemy listy do Gwiazdora i wiele innych.

Nie zabraknie również atrakcji kulinarnych. Na Bulwarach Wiślanych odbędą się min bezpłatne warsztaty dla dzieci i dorosłych - jak zrobić proste ciasto i jak sklejać świąteczne pierogi. Ponadto odbywać się będzie live cooking ze świątecznymi przysmakami.