Catering

Catering jest bardzo ważnym elementem każdego spotkania i może mieć wpływ na sukces organizowanej imprezy. Dlatego nasz Szef Kuchni wraz z zespołem kucharzy dbają o to, aby spełniać Państwa życzenia, dopracowując menu w najdrobniejszych szczegółach. Do swojej pracy podchodzą z pasją i dużym zaangażowaniem, traktując satysfakcję Klientów jako priorytet. Bogate doświadczenie całego zespołu sprawia, że możliwości mamy praktycznie nieograniczone. Najwyższa jakość używanych produktów, wyśmienity smak i profesjonalna obsługa to dla nas podstawa w kontakcie z Klientem. Każdy Gość jest wyjątkowy, a nad dostarczeniem wielu kulinarnych doznań pracują najlepsi w swoim fachu specjaliści. Zapewniamy odpowiednie menu dostosowane do gustu i upodobań naszych Gości. Z pełną precyzją spełniamy niemal każdą kulinarną zachciankę.

Kontakt:
Natasza Vieweger
Kierownik ds. sprzedaży cateringu
e-mail: nvieweger@zprsa.pl
tel. 600 018 893

Dorota Pągowska
Specjalista ds. sprzedaży cateringu
e-mail: dpagowska@zprsa.pl
tel. 660 406 480

 

Catering
Jedzenie z pasją

Jedzenie z pasją

Dzięki pasji naszych wspaniałych kucharzy nadajemy starym przepisom charakter i wygląd. Przygotowane na bazie, starych przepisów kulinarnych, cieszą się wyjątkowym uznaniem wśród naszych klientów. Catering, dzięki zapleczu logistycznemu, profesjonalnie i na czas obsługuje wiele imprez.

Catering Hotelu Bellotto gwarantuje profesjonalną obsługę koktajli, bankietów, event-ów. Dajemy Państwu pewność, że nasz Catering spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.