Catering

Catering jest bardzo ważnym elementem każdego spotkania i może mieć wpływ na sukces organizowanej imprezy. Dlatego nasz Szef Kuchni wraz z zespołem kucharzy dbają o to, aby spełniać Państwa życzenia, dopracowując menu w najdrobniejszych szczegółach. Do swojej pracy podchodzą z pasją i dużym zaangażowaniem, traktując satysfakcję Klientów jako priorytet. Bogate doświadczenie całego zespołu sprawia, że możliwości mamy praktycznie nieograniczone. Najwyższa jakość używanych produktów, wyśmienity smak i profesjonalna obsługa to dla nas podstawa w kontakcie z Klientem. Każdy Gość jest wyjątkowy, a nad dostarczeniem wielu kulinarnych doznań pracują najlepsi w swoim fachu specjaliści. Zapewniamy odpowiednie menu dostosowane do gustu i upodobań naszych Gości. Z pełną precyzją spełniamy niemal każdą kulinarną zachciankę.

Oferujemy:

Catering biznesowy

To catering na eventy firmowe, imprezy promocyjne, szkolenia, konferencje.

Catering bankietowy

Eleganckie imprezy takie jak gale, bankiety, jubileusze czy plebiscyty wymagają specjalnej oprawy także kulinarnej. Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą przykładową ofertę, która podkreśli prestiż każdego wydarzenia.

Catering na imprezy okolicznościowe

Catering na spotkania rodzinne to menu, które sprawdzi się przy takich okazjach jak urodziny, chrzciny, rocznice itp. organizowane poza naszym hotelem. 

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę! 

Kontakt:
Nina Kaptur
p.o. Kierownik ds. Sprzedaży Cateringu
e-mail: nkaptur@zprsa.pl
tel. 728 370 185

Dorota Pągowska
Specjalista ds. sprzedaży cateringu
e-mail: dpagowska@zprsa.pl
tel. 660 406 480

Marta Klamar
Senior Key Account Manager
e-mail: mklamar@zprsa.pl
tel. 600 018 893

 

Catering
Jedzenie z pasją

Jedzenie z pasją

Dzięki pasji naszych wspaniałych kucharzy nadajemy starym przepisom charakter i wygląd. Przygotowane na bazie, starych przepisów kulinarnych, cieszą się wyjątkowym uznaniem wśród naszych klientów. Catering, dzięki zapleczu logistycznemu, profesjonalnie i na czas obsługuje wiele imprez.

Catering Hotelu Bellotto gwarantuje profesjonalną obsługę koktajli, bankietów, event-ów. Dajemy Państwu pewność, że nasz Catering spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.