Hotel Bellotto
ul. Senatorska 13/15
00-075 Warszawa

+48 22 829 64 44
+48 606 367 368
hotel@hotelbellotto.pl
www.hotelbellotto.pl

Lokalizacja

Niezwykle atrakcyjna lokalizacja Hotelu Bellotto stanowi o jednym z jego atutów. Położony jest w samym centrum warszawskiej dzielnicy Śródmieście, nieopodal Starego Miasta. Na zmotoryzowanych klientów tuż pod pałacem czeka strzeżony parking gotowy pomieścić do 80 samochodów.

Kontakt

Bardzo chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Dołożymy starań, aby odpowiedzieć na przesłane zapytania jak najszybciej.

 

Hotel

Grażyna Ogrodnik
Dyrektor Zarządzający

e-mail: gogrodnik@zprsa.pl
tel. +48 22 829 66 67
kom. +48 781 818 234

Recepcja
e-mail: hotel@hotelbellotto.pl
tel. +48 22 829 64 44
kom. +48 606 367 368
 

Dział Rezerwacji 
e-mail: hotel@hotelbellotto.pl
tel. +48 22 829 64 84

 

Sebastian Stanek
Kierownik ds. hotelu

e-mail: sstanek@zprsa.pl
kom. +48 668 258 327
 

Magdalena Kilar-Latos
Guest Relations Manager

e-mail: mkilar@zprsa.pl
kom. +48 602 715 420
 


Dział sprzedaży eventów

Emilia Sadowska
Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży 

e-mail: esadowska@zprsa.pl
tel. +48 22 829 67 06
kom. +48 605 121 945

Elżbieta Niezgodzińska
Starszy specjalista ds. organizacji eventów

e-mail: eniezgodzinska@zprsa.pl
tel. +48 22 829 66 10
kom. +48 606 740 180

Natalia Solnica
Starszy Specjalista ds.sprzedaży

e-mail: nsolnica@zprsa.pl
tel. +48 22 829 66 71
kom. +48 668 835 671

Marta Borowska
Starszy Specjalista ds. sprzedaży
e-mail: mborowska@zprsa.pl
tel. +48 22 829 66 84
kom. +48 795 155 899 

Monika Głaz
Specjalista ds. administracyjno – biurowych

e-mail: mglaz@zprsa.pl
tel. +48 22 829 64 94
kom. +48 668 592 783


Dział sprzedaży cateringu

Natasza Vieweger
Kierownik ds. sprzedaży cateringu

e-mail: nvieweger@zprsa.pl
tel. +48 600 018 893

Dorota Pągowska
​Specjalista ds. sprzedaży cateringu

e-mail: dpagowska@zprsa.pl
tel. 660 406 480


Marketing

Izabela Niwińska
Kierownik ds. Rozwoju i Promocji

e-mail: iniwinska@zprsa.pl
kom. +48 608 085 408


Gastronomia

Agnieszka Lasek
Dyrektor działu gastronomii

e-mail: alasek@zprsa.pl
kom. +48 664 411 019

Paweł Zawiszewski
Z-ca dyrektora działu gastronomi

e-mail: pzawiszewski@zprsa.pl
kom. +48 601 339 234

Sławomir Sapała
Szef kuchni

e-mail: ssapala@zprsa.pl
kom. +48 693 512 988